TRANSPORT MEDYCZNY I SANITARNY ORAZ ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE

ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ

Ratownik stoi obok ambulansu.

Jedną z form naszej działalności jest medyczne zabezpieczenie imprez masowych. Przez cały okres naszej działalności zdobywał doświadczenie w tej dziedzinie. Zaufało nam kilkudziesięciu organizatorów różnego typu imprez, dla których stale zabezpieczamy od strony medycznej różne wydarzenia społeczno – kulturalne i sportowe. Oferujemy profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną w oparciu o sprzęt ratunkowy, lekarzy, pielęgniarki oraz specjalistów ratownictwa medycznego, którzy wielokrotnie prezentowali swoje wysokie umiejętności w zakresie udzielania pomocy medycznej i ratowania życia.

Najwyższe Standardy

Dostosowujemy liczbę ratowników medycznych, lekarzy i rodzaj zabezpieczenia zależnie od przewidywanej liczby uczestników oraz powierzchni i rodzaju terenu, na którym impreza ma się odbywać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, z dnia 6 lutego 2012 roku.

Posiadamy sprzęt pozwalający udzielić pomocy na miejscu zdarzenia. W zależności od wielkości imprezy, prowadzimy jeden bądź kilka stałych punktów medycznych (ambulatoriów polowych) odpowiednio oznakowanych. Nasz personel jest obecny przez cały czas trwania imprezy. Dysponujemy Ambulansami z profesjonalnym wyposażeniem medycznym.

Wedle życzenia klienta – karetka może stanowić stały punkt zabezpieczenia i znajdować się stale na terenie trwania imprezy, bądź przyjeżdżać na teren tylko w sytuacjach, gdy jest to konieczne.

Grupa ludzi obok ambulansu.

Zapraszamy do Współpracy

Wysoko wyspecjalizowana i stale podwyższająca swoje kwalifikacje kadra, cały czas pracująca w strukturach systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego w połączeniu z doświadczeniem i sprzętem do ratownictwa medycznego, pozwoli Państwu zapomnieć o problemach związanych z bezpieczeństwem zdrowia na imprezach masowych.

Co nas wyróżnia?

  • wykwalifikowana i doświadczona kadra lekarzy, ratowników i pielęgniarek
  • ambulanse medyczne, spełniające wymagania dotyczące organizacji imprez masowych
  • najwyższej jakości sprzęt
  • możliwość organizacji pieszych patroli lub stacjonarnych punktów pomocy medycznej
  • kompleksowość: pomoc doraźna, transport sanitarny, konsultacja specjalisty

Zabezpieczenie organizujemy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, z dnia 6 lutego 2012 roku.

PIASTUN SPZOZ zajmuje się zabezpieczeniem medycznym imprez masowych m. in. koncertów, pikników firmowych, spotkań sportowych, eventów. Gwarantujemy najwyższy standard i konkurencyjne ceny, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak umówić?

Galeria